برش لیزری فلزات

خدمات برش لیزری فلزات

با استفاده از برش لیزری فلزات در صنایع فلزی و ورق‌کاری، همزمان با بالا رفتن سرعت انجام عملیات و همچنین بهبود بی‌بدیل کیفیت تولید قطعات، هزینه‌های تولید بصورت کاملا محسوس کاهش می‌یابد. بالا رفتن راندمان عملیات های صنعتی با استفاده از خدمات لیزر فلزات بسرعت باعث سودآوری و پیشرفت واحدهای صنعتی می‌گردد که تنها هدف مجموعه بی تی سی لیزر می‌باشد.

مزایای برش لیزری فلزات 

در گذشته برش لیزری متریالی مانند آهن، طلا، مس و … که سخت بودند توسط انسان انجام می شده است. خطای انسانی و مشکلاتی مانند خستگی از کار و حجم کار بسیار بالا موجب شد که افراد تمایل بیشتری به استفاده از  برش لیزری فلزات از خود نشان دهند.

در برش لیزری فلزات از دستگاه‏ های تخصصی استفاده می شود که به دستگاه برش لیزری فلزات معروف هستند و به طور کلی برش لیزری توسط این دستگاه انجام می گیرد. شما با یک بار طراحی می توانید چندین بار از روی طرح خود بر روی متریال مختلف برش بزنید. هیچ محدودیتی در این امر ندارید.

 

نکته ای که در این میان وجود دارد این است که  برش لیزر بر روی هر نوع متریالی تنظیمات خاص خود را دارد. یعنی زمانی که شما تنظیمات  را برای متریالی مانند آهن درست می کنید با زمانی که تنظیمات دستگاه را برای طلا انجام می دهید متفاوت می باشد. قدرت، سرعت و توان  تعیین کننده هستند.

استفاده از دستگاه برش لیزر فلزات در برش غیر فلزات 

 

شما می توانید به راحتی با استفاده از دستگاه حکاکی و برش لیزر فلزات انواع غیر فلزات را نیز برش بزنید.

اما اگر صرفا نیاز شما برش غیرفلزات می باشد پیشنهاد می کنیم حتما از دستگاه برش لیزری غیر فلزات اسفاده نمایید، زیرا قیمت دستگاه لیزر فلزات بسیار بالاتر می باشد همچنین هزینه نگهداری آن نیز به مراتب بالاتر است.

پیش از اقدام به خرید دستگاه لیزر حتما کارکرد دستگاه را مورد بررسی قرار دهید تا با توجه به نیاز خود دستگاه را خریداری نمایید.

هزینه خدمات برش لیزری فلزات چقدر است؟

اگر شما می خواهید کار برش بر روی انواع متریال سخت فلزی را انجام دهید قبل از هر چیز باید بدانید که هزینه دریافتی برای برش متریال بر اساس ساعت کار دستگاه محاسبه می شود.

همچنین توان مصرفی دستگاه نیز در نحوه قیمت گذاری موثر می باشد. از دیگر عوامل موثر می توان به عملیات برش  و یا حکاکی لیزری نیز اشاره داشت. زمانی که شما بخواهید فقط کار حکاکی را انجام دهید ارزان تر می باشد تا زمانی که بخواهید متریال را برش بزنید.

_

خدمات برش لیزری فلزات شرکت بی تی سی لیزر

بی تی سی لیزر به عنوان یکی از مجموعه های پیشرو در صنعت برش لیزری مفتخر است که خدمات برش لیزری فلزات را ارائه بدهد.
خانواده بزرگ بی تی سی لیزر با در اختیار داشتن برترین و به روز ترین دستگاه های برش لیزر به شما عزیزان خدمات برش لیزر فلزات را با بهترین کیفیت و قیمت ارائه می دهد.
ما در مجموعه بی تی سی  لیزر برش انواع فلزات : آهن ، استیل ، برنج ، ورق و لوله را با افتخار انجام می دهیم اگر نیاز به این خدمت دارید مطئمن باشید بهترین گزینه انتخاب شرکت لیزر btc است.

شرکت لیزر btc

فرم سفارش خدمات برش لیزری فلزات  

    خانه درباره ماتماس با ما