راهنمای حکاکی لیزری خودکار دستی

حکاکی لیزری خودکار دستی

معمولا ما با دیدن نام خود بر روی اشیا مانند خودکار، خودنویس و سایر ابزار نوشت افزار بسیار خوشحال می‌شویم. درهمین راستا حکاکی لیزری خودکار یا سایر نوشت افزار به عنوان یک هنر ارزشمند محسوب می شود ومورد استقبال است. درواقع حکاکی لیزری در بین مشتریان از ارزش، اعتبار و رضایت بسیار بالا برخوردار است.

اگر شما در هنگام تهیه هدیه برای خانواده یا دوستان خود با سردرگمی مواجه می شوید. به عنوان مثال اگر قصد دارید که یک خودکار یا قلم هدیه دهید شاید در نگاه اول مناسب نباشد. در حالی که اگر متن های دلخواه با حکاکی لیزری روی خودکارانجام شود آن را تبدیل به یک هدیه ای خاص و متفاوت می‌کند. در ادامه مقاله توضیحات بیشتری در این خصوص ارائه می دهیم با ما همراه باشید.

حکاکی لیزری خودکار چیست؟

به دلیل قیمت نسبتا پایین و کاربرد فراوان خودکار، خودنویس و غیره به عنوان یکی از پر مصرف ترین نوشت افزارها می توانند گزینه مناسبی برای هدایای تبلیغاتی باشند. معمولا در مراسمات، همایشها و نمایشگاه ها، برای تبلیغ برند خود از این دست هدایای تبلیغاتی به دیگران تقدیم می‌کنند. در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی برای طراحی و ثبت نماد و لوگو شرکت از دستگاه های برش لیزری و حکاکی استفاده می‌شود.

همانطور که می دانید مهمترین هدف تبلیغات تحت تاثیر قرار دادن مشتریان است. به همین منظور با استفاده از هدایای تبلیغاتی کاربردی مانند خودکار یا قلم حکاکی شده می‌توان به این اهداف رسید. در نتیجه از این طریق و در کنار سایرخدمات و محصولات شرکتها نظر مخاطبان بهتر جلب می‌شود.

حکاکی لیزری خودکار یا همان حکاکی خودکار از طریق تابش پرتو لیزر انجام می‌شود و طرح یا متن جک شده قابل از بین رفتن یا محو شدن نیست. علاوه بر ظرافت و دقت، به خاطر سرعت بالا به عنوان یکی از پرکاربردترین وسایل جهت هدیه دادن و تبلیغ بشمار می‌رود. یکی از رایج ترین هدیه، خودکار حکاکی شده با لیزر است که به مقرون به صرفه می باشد. درنتیجه استفاده از آن برای صاحبان شرکت ها جهت هدیه دادن و تبلیغات مناسب است.

حکاکی لیزری خودکار

رنگ حکاکی روی خودکار چگونه انتخاب می شود؟

بسیاری از افراد بر این تصور هستند که بعد از حکاکی لیزری خودکار می توان آن را به هر رنگ دلخواهی تغییر داد. این افکار نادرست است زیرا بعد از حکاکی فلزات وغیرفلزات نیاز به هیچ گونه تغییر و رنگ کاری نیست. به همین دلیل مشتریان باید در زمان انتخاب دقت لازم را داشته باشند زیرا بعد از آن تغییر رنگ امکان پذیر نیست و از نظر فنی هم غیر اصولی است.

اکثر خودکار، قلم یا خوشنویس هایی که انتخاب می شوند معمولا دارای زیر رنگ اصلی زیبا و شیک هستند که پس از حکاکی روی آنها جلوه زیباتری پیدا می‌کنند. 

محل مناسب برای حکاکی لیزری خودکار کجاست؟

یکی از مباحثی که در موضوع حکاکی لیزری خودکار مهم است، قرار گرفتن محل مناسب یا بهترین جا برای حکاکی است. در همین راستا درب خودکار و خودنویس، می تواند یکی از بهترین محل ها برای حکاکی باشد. معمولا نوشت افزارها دارای درب هستند  که برای نوشتن درب را باز و پس از پایان کار آنها را سر جای خود می گذارند. با بستن درب  خودکار می توان متن و نام حک شده بر روی آنها را مشاهده کرد.

اگرچه امکان دارد که مشتریان جهت حکاکی لیزری، محل خاصی از خودکار یا سایر نوشت افزارها داشته و یا آنها درب نداشته باشند.به همین دلیل باید در زمان ثبت سفارش هرگونه توضیحات لازم به آنها گفته شود تا نتیجه کار مورد پسند و رضایت مشتری باشد. همین کار موجب استقبال بسیار گسترده برای گرفتن خدمات حکاکی لیزری خودکار و خودنویس شده است.

حکاکی لیزری

نکات مهم در هنگام ثبت سفارش حکاکی لیزری خودکار

  • در گروه بی تی سی لیزر انواع نوشت افزار مانند خودکار با  اندازه و جنس متنوعی عرضه می‌شود‌. با این کار مشتریان آزادی انتخاب بیشتری خواهند داشت و همچنین تنوع بسیار باعث ایجاد محل های مناسب متفاوتی جهت حکاکی می‌شود.
  • معمولا هر عبارت یا متنی که مورد نظر مشتری باشد، بر روی خودکار یا سایر نوشت افزارها حک می شود.  در همین راستا به عنوان مثال برای حکاکی نام، ابتدا نام شخص و بعد نام خانوادگی به صورت کامل حک می شود. 
  • اگر نیازی به اضافه کردن پیشوند هایی مانند مهندس ، دکتر یا غیره است می توان در ابتدا آن را بطور اختصاری حکاکی کرد. 
  • برخی از مشتریان در زمان ثبت سفارش ممکن است املای صحیح واژه یا کلمه ای را ندانند، کارشناسان ما در بی تی سی لیزر می توانند راهنمایی های لازم را جهت رعایت املای صحیح آن ها  انجام دهند. 
  • حکاکی لیزری نیز  با استفاده از دقیق ترین و به روز ترین دستگاه های لیزر انجام می شود،بنابراین معمولا محصول نهایی پس از حکاکی، کاملا  منحصر به فرد و خاص در اختیار شما قرار می گیرد. در نتیجه اشخاصی که این هدایا را با هر عنوانی دریافت می کنند، ارزش و اعتبار آنها را به درستی می فهمند.

کاربرد حکاکی لیزری خودکار چیست؟

حکاکی لیزری  کاربرد های بسیاری دارد و در مناسبت ها و جشن های مختلف می توانیم از این دست خدمات حکاکی شده جهت تهیه هدایای ویژه و نفیس استفاده کنیم.

به عنوان مثال از جمله این مناسبت ها می توان به جشن تولد،سالگرد ازدواج، جشن فارغ التحصیلی و سایر اشاره کرد. در ارگان ها، ادارات و شرکت ها نیز جهت هدیه دادن به پرسنل و کارمندان خود می توانند از حکاکی نام آنها بر روی نوشت افزارها مانند خودکار استفاده کنند.

به خاطر اینکه اکثریت افراد از نوشت افزار استفاده وارتباط مناسب عاطفی بسیار مناسبی با آنها برقرار می‌کنند، بنابراین این نوع حکاکی لیزری خودکار یا سایر نوشت افزارها می تواند گزینه مناسبی برای قدردانی از افراد باشد.

حکاکی لیزری خودکار دستی و هر متریال فلز و غیرفلز دیگری در شرکت بی تی سی لیزر با جدیدترین دستگاه‌های دنیا انجام می گیرد. چنانچه در این مورد سوالی دارید و یا قصد انجام حکاکی لیزری دارید، می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما در بی تی سی لیزر بهره ببرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه درباره ماتماس با ما